O nas

Dowiedz się więcej o naszej firnie

Kuchnie na wymiar
Handyman Doing Kitchen Furniture Installation
Kilka słów o nas

Czym się zajmuje i co oferujemy?

Firma Zwymiarowanie z Poznania to profesjonalny producent mebli na wymiar, specjalizujący się w projektowaniu i wykonaniu kuchni na zamówienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanego zespołu, oferujemy najwyższej jakości meble, dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.

Zaufaj specjalistom

Nasze kuchnie cechują się nowoczesnym designem, funkcjonalnością oraz trwałością. Do ich produkcji używamy tylko najlepszych materiałów, odpornych na uszkodzenia i łatwych do utrzymania w czystości. W ofercie posiadamy szeroki wybór frontów meblowych, blatów oraz akcesoriów, dzięki czemu każda kuchnia jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Najwyższa jakosć

Oprócz kuchni, oferujemy również meble do innych pomieszczeń, takie jak: garderoby, szafy, regały, biurka oraz meble do pokojów dziecięcych. Wszystkie projekty są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta, a ich realizacja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Kompleksowa obsługa

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zamówienia wymarzonej kuchni lub innych mebli na wymiar. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, fachowe wykonanie oraz terminową realizację zamówienia.

Wiemy jak!

Elegancja połączona z funkcjonalnością

Firma Zwymiarowanie to specjaliści w dziedzinie mebli na wymiar, szczególnie w projektowaniu i produkcji kuchni na zamówienie. Nasze meble cechują się eleganckim designem, funkcjonalnością oraz trwałością. Do ich produkcji używamy tylko najlepszych materiałów, odpornych na uszkodzenia i łatwych do utrzymania w czystości. Oferujemy szeroki wybór frontów meblowych, blatów oraz akcesoriów, dzięki czemu każda kuchnia jest unikalna i spełnia indywidualne potrzeby i preferencje każdego klienta. Nie tylko kuchnie, ale również meble do innych pomieszczeń takie jak: garderoby, szafy, regały, biurka oraz meble do pokojów dziecięcych. Wszystkie projekty są dostosowywane do potrzeb i możliwości klienta, a ich realizacja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zamówienia wymarzonej kuchni lub innych mebli na wymiar, gwarantujemy profesjonalne doradztwo, fachowe wykonanie oraz terminową realizację zamówienia.

Modern Kitchen
Kuchnie Poznań
New modern kitchen design
Interiors of the Modern Kitchen